• ورود / ثبت نام
  • The Best Exceptional Elect

  • بهترین انتخاب استثنایی

درباره ما

شرکت کیهان کالا پارس


شرکت کیهان کالا پارس و شرکاء در یک مجموعه واحد از سال 1346 با هدف خدمت رسانی به جامعه و هموطنان عزیز کشور پر افتخارمان ایران از طریق تولید و توزیع محصولات غذایی، آرایشی، بهداشتی و صنایع دستی در تهران تأسیس و به ثبت رسمی رسیده است. این شرکت با اعتقاد راسخ و تکیه بر باورهای راستین و اعتماد و اطمینان توانمندی های علمی و پژوهشی جوانان پرشور و خلاق و با اعمال مدیریت آگاهانه و مدبرانه و شایسته توام با جسارت فعالیت های خود را با ساخت کارگاه های تولید محصولات بهداشتی و آرایشی آغاز نمود. و مهمترین موفقیت شرکت در آغاز فعالیت خود جذب اعتماد مشتریان بوده که به عنوان بزرگترین سرمایه شرکت نقش بسیار مهمی در افزایش و تنوع محصولات و توسعه مراکز تولید و تأسیس کارخانه بوده است. این مجموعه با بهره گیری از امکانات کارخانجات زیر مجموعه خود با بیش از سه دهه فعالیت در بازار داخلی و خارجی با سابقه درخشان در واحدهای تولیدی غذایی، آرایشی، بهداشتی و ... توانسته نقش بسزایی در تأمین مایحتاج غذایی و آرایشی بهداشتی جامعه در غالب ارائه محصولات با کیفیت به هموطنان و سپس صادرات به کشورهای همسایه ایجاد نماید. هم اکنون این شرکت با دارا بودن بالغ بر 200 نشان تجاری ثبت شده از سال 1346 در داخل کشور و بیش از 35 نشان تجاری در خارج از کشور فعالیت خود را در فضای مجازی دنبال نموده و موفق شده است محصولات خود را با اخذ تاییدیه کیفیت از کشورهای مطرح در اتحادیه اروپا با بالاترین کیفیت و فرمولاسیون علاوه بر داخل کشور در دفاتر و نمایندگی های مجزا در حال فعالیت کشورهایی همچون روسیه، بلاروس، ترکمنستان، مولداوی، قرقیزستان، ترکیه، عراق، افغانستان و ... نیز صادر نماید. که از افتخارات بزرگ شرکت می باشد و نشانگر اعتماد و اشتیاق سایر کشورها برای تهیه محصولات با کیفیت و متنوع تولید شرکت بوده و افق جدیدی را برای فعالیتهای برونمرزی گشوده است.

پس از گذشت سالیان متمادی و بکار گیری تجارب فراوان همزمان با تثبیت جایگاه شرکت و کسب موفقیت های جدید و رصد تمامی ظرفیت های موجود در سراسر میهن اسلامیمان مدیران شرکت را ناگزیر نمود که در راستای تحقق اهداف کلان کشور متناسب با شعارهای اقتصادی سال گام برداشته و در راستای اشتغال زایی جوانان کشور، توسعه فعالیت های اقتصادی و ایجاد تنوع در محصولات در حوزه هنر و صنایع دستی کاملا شناخته شده و منحصر به فرد در دنیا ورود نماید و با ارائه محصولات متنوع و متعدد در طرح ها و بسته بندی مناسب با هدف جذب حداکثری سلیقه های مختلف سهم بیشتری از بازار داخلی و خارجی را در اختیار خود قرار دهد. بدین منظور این مجموعه فعالیت فروش خود را در تاریخ 24/10/1391 در واحدهای صنعتی مجهز به خطوط تولید روز دنیا همراه با واحد QC کنترل کیفی و همچنین واحد R&D تحقیق و توسعه به صورت مجزا به تولید و فروش محصولات پرداخته است.که برخی از واحدهای تولیدی به شرح زیر میباشد:

واحد تولیدی آرایشی و بهداشتی در سه مجموعه:

*7500 متری در استان سمنان

*3200متری در استان البرز

*750 متری در استان آذربایجان غربی

که با نشان های تجاری :

پلی تایم، فری لایف، برایت وایت، لایف استایل، ریلکس، فرش میکس، آنتی پستیک، دکستر، ماستیکس، جیم جیم و ... مشغول فعالیت می باشد.

همچنین کارگاه های تولید صنایع دستی در استان خراسان و اصفهان:

که با نشان های تجاری گریت سایروس و لایف استایل مشغول به فعالیت می باشند و در جهت تولید برنامه ریزی و فعالیت می نمایند.

واحد تولیدی غذایی نیز در دو مجموعه:

*4500 متری در استان سمنان

*1850 متری در استان خراسان

که با نشان های تجاری :

هرباکر، لایف استایل، مدیکر، سوییتن پلاس، بیوگریپ، بیوآپ، ویتاهرب، پاناسه آ و ... مشغول فعالیت می باشد.

هدایا و افتخارات

کیهان کالا پارس


 

کیهان کالا پارس

 

کیهان کالا پارس

 

کیهان کالا پارس

 

کیهان کالا پارس

برندها

کیهان کالا پارس


گواهینامه ها و مجوزها

کیهان کالا پارس


 
 
 

تماس با ما

کیهان کالا پارس


 

آدرس : 

تهران، ستارخان، بعد از فلکه اول صادقیه، پلاک 621، طبقه سوم

کد پستی :‌

1451684783

شماره تماس :

021-44900500

ایمیل : 

info@beenetwork.ir

فرم ارتباط با ما

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به BEE می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top