• ورود / ثبت نام
  • The Best Exceptional Elect

  • بهترین انتخاب استثنایی

درباره ما

شرکت کیهان کالا پارس


شرکت کیهان کالا پارس و شرکاء در یک مجموعه واحد از سال 1346 با هدف خدمت رسانی به جامعه و هموطنان عزیز کشور پر افتخارمان ایران از طریق تولید و توزیع محصولات غذایی، آرایشی، بهداشتی و صنایع دستی در تهران تأسیس و به ثبت رسمی رسیده است. این شرکت با اعتقاد راسخ و تکیه بر باورهای راستین و اعتماد و اطمینان توانمندی های علمی و پژوهشی جوانان پرشور و خلاق و با اعمال مدیریت آگاهانه و مدبرانه و شایسته توام با جسارت فعالیت های خود را با ساخت کارگاه های تولید محصولات بهداشتی و آرایشی آغاز نمود. و مهمترین موفقیت شرکت در آغاز فعالیت خود جذب اعتماد مشتریان بوده که به عنوان بزرگترین سرمایه شرکت نقش بسیار مهمی در افزایش و تنوع محصولات و توسعه مراکز تولید و تأسیس کارخانه بوده است. این مجموعه با بهره گیری از امکانات کارخانجات زیر مجموعه خود با بیش از سه دهه فعالیت در بازار داخلی و خارجی با سابقه درخشان در واحدهای تولیدی غذایی، آرایشی، بهداشتی و ... توانسته نقش بسزایی در تأمین مایحتاج غذایی و آرایشی بهداشتی جامعه در غالب ارائه محصولات با کیفیت به هموطنان و سپس صادرات به کشورهای همسایه ایجاد نماید. هم اکنون این شرکت با دارا بودن بالغ بر 200 نشان تجاری ثبت شده از سال 1346 در داخل کشور و بیش از 35 نشان تجاری در خارج از کشور فعالیت خود را در فضای مجازی دنبال نموده و موفق شده است محصولات خود را با اخذ تاییدیه کیفیت از کشورهای مطرح و عضو اتحادیه اروپا با بالاترین کیفیت و فرمولاسیون در دفاتر و نمایندگی های مجزا در حال فعالیت کشورهایی همچون روسیه، بلاروس، ترکمنستان، مولداوی، قرقیزستان، ترکیه، عراق، افغانستان و ... صادر نماید. که از افتخارات بزرگ شرکت می باشد و نشانگر اعتماد و اشتیاق سایر کشورها برای تهیه محصولات متنوع تولید شرکت بوده و افق جدیدی را برای فعالیت¬های برون-مرزی گشوده است.

همزمان با تثبیت جایگاه شرکت و کسب موفقیت های جدید و رصد تمامی ظرفیت های موجود در سراسر میهن اسلامیمان مدیران شرکت را ناگزیر نمود که در راستای تحقق اهداف کلان کشور متناسب با شعارهای اقتصادی سال گام برداشته و در راستای اشتغال زایی جوانان کشور، توسعه فعالیت های اقتصادی و ایجاد تنوع در محصولات در حوزه هنر و صنایع دستی کاملا شناخته شده و منحصر به فرد در دنیا ورود نماید و با ارائه محصولات متنوع و متعدد در طرح ها و بسته بندی مناسب با هدف جذب حداکثری سلیقه های مختلف سهم بیشتری از بازار داخلی و خارجی را در اختیار خود قرار دهد. بدین منظور این مجموعه فعالیت فروش خود را در تاریخ 24/10/1391 در واحدهای صنعتی مجهز به خطوط تولید روز دنیا همراه با واحد QC کنترل کیفی و همچنین واحد R&D تحقیق و توسعه به صورت مجزا به تولید و فروش محصولات پرداخته است.که برخی از واحدهای تولیدی به شرح زیر میباشد:

واحد تولیدی آرایشی و بهداشتی در سه مجموعه

7500 متری در استان سمنان

3200متری در استان البرز

750 متری در استان آذربایجان غربی

که با نشان های تجاری :

پلی تایم، سیمپلکس، فری لایف، برایت وایت، لایف استایل، ریلکس، فرش میکس، آنتی پستیک، دکستر، ماستیکس، جیم جیم مشغول فعالیت می باشد.

واحد تولیدی غذایی نیز در دو مجموعه

4500 متری در استان سمنان

1850 متری در استان خراسان

که با نشان های تجاری :

هربال میکسچر، لایف استایل، مدیکر، سوییتن پلاس، بیوگریپ، بیوآپ، ویتاهرب، پاناسه آ، هرباکر مشغول فعالیت می باشد.

هدایا و افتخارات

کیهان کالا پارس


 

کیهان کالا پارس

 

کیهان کالا پارس

 

کیهان کالا پارس

 

کیهان کالا پارس

برندها

کیهان کالا پارس


گواهینامه ها و مجوزها

کیهان کالا پارس


 
 
 

تماس با ما

کیهان کالا پارس


 

آدرس : 

تهران، کیلومتر ۱۱ بزرگراه فتح، روبروی سه راه شهریار، مجموعه شهید حدادی، شرکت کیهان کالا پارس

کد پستی :‌

1451684783

شماره تماس :

021-44900500

ایمیل : 

info@beenetwork.ir

فرم ارتباط با ما

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به BEE می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top